KURZY OSOBNÍHO ROZVOJE

Již dvacet let se v Cetrosu věnujeme kurzům angličtiny a osobního rozvoje. V kurzech angličtiny, učení a práce s informacemi a pamětí využíváme nejnovější poznatky z výzkumu fungování mozku a pracujeme nemodernějšími technikami. 

V našich kurzech osobního rozvoje se můžete naučit, rozvinout nebo získat efektivní plánování času, zlepšení paměti a schopnosti učení, rychločtení s porozuměním, práci s vnitřní motivací nebo angličtinu. K osobnímu i profesnímu rozvoji úspěšně využíváme také hypnózu a autohypnózu. 

Nabídku kurzů angličtiny a osobního rozvoje jsme rozšířili také o e-programy a kvalitní odborné publikace, jejichž nabídku naleznete v našem e-shopu.

„Rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými spočívá v jejich schopnosti pracovat s informacemi.“
Bill Gates


KURZY

Znalost cizích jazyků, účelné zpracování získaných informací, efektivní využívání času a správný styl komunikace s ostatními lidmi jsou pilíře osobního i profesního úspěchu. V našich kurzech osobního rozvoje si můžete všechny tyto dovednosti rozšířit a prohloubit. 

Angličtina spolu s moderními technologiemi otevířá dveře do celého světa a významně rozšiřuje možnosti pracovního uplatnění. 

Na internetu je možné během chvíle získat jakékoli informace, ale důležité je umět je také dobře interpretovat, dát do souvislostí a využít. 

Efektivní Time management a dobré komunikační schopnosti jsou dalšími dovednostmi, které dnes musí zvládat nejen vedoucí pracovníci. 

Osobní rozvoj je nikdy nekončící proces a Cetros Vám v něm může pomoci. Naše kurzy angličtiny a osobního rozvoje, zaměřené na efektivní plánování a využívání času, trénink paměti a usnadnění učení, vám významně pomohou všechny tyto dovednosti rozvinout a maximálně využít.

Aktuální nabídka kurzů: 

Time management nové generace

Cílem kurzu je naučit vás uspořádat si čas tak, abyste ho využívali efektivně a smysluplně jak v práci, tak v době volna. Naučíme vás identifikovat „časožrouty“ a seznámíme vás s nejlepšími a nejúčinnějšími plánovacími nástroji. Naučíte-li se Time management nové generace, zbavíte se stresu, který neefektivní využívání času způsobuje. Získáte více klidu a snáze zvládnete, co jste si vytyčili. Být úspěšný znamená umět efektivně využívat čas. My vás to naučíme a budete se přitom bavit.

Snadné učení

Unikátní kurz z oblasti osobního rozvoje, určený studentům a všem ostatním, kteří se chtějí nebo musí něco naučit. Metodika a náplň kurzu vychází z nejnovějších vědeckých poznatků o fungování mozku. Naučíte se, jak se správně a efektivně učit, jak si při učení rozvrhnout čas a jak se motivovat. Naučené techniky pak můžete s úspěchem používat celý život při jakémkoli dalším vzdělávání.

Jak snadněji zvládnout cizí jazyk

Cílem kurzu je naučit vás trénovat paměť, až 10 x zvýšit rychlost učení a v neposlední řadě umět si vybrat dobrý jazykový kurz. Vysvětlíme vám, jakých chyb se většina studentů nejčastěji dopouští a které metody a postupy učení cizího jazyka blokují. Seznámíme vás také s moderními technologiemi a produkty, které vám mohou při studiu jazyka pomoci. Kurz probíhá formou interaktivních her.

Autohypnóza a hypnóza

Hypnóza je osvědčená a dosud nepřekonaná technika s jejíž pomocí můžete pomoci sobě i druhým, a to jak v osobním, tak pracovním životě. Práci s hypnózou ocení všichni, kteří se zabývají jakoukoli oblastí osobního rozvoje – zejména koučové, terapeuté, učitelé, sociální pracovníci, zdravotníci a sportovní trenéři, ale velkým pomocníkem může být i rodičům. S pomocí hypnózy nebo autohypnózy můžete vyřešit problémy, u kterých jiné techniky selhaly.

 


E-PROGRAMY

E-programy jsou čím dál populárnějším nástrojem osobního rozvoje. Jde o moderní formu sebevzdělávání určenou těm, kteří se nemohou kurzů zúčastnit osobně. Jako ostatní kurzy jsou zaměřené na osobní rozvoj, vzdělávání a trénink paměti a vycházejí z osvědčených technik neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační hypnotické komunikace. Stejně jako klasické kurzy vás e-programy naučí postupy a techniky, které vám usnadní cestu k úspěchu a dosažení cílů.

Úspěšné dosažení cílů

 • Videokurz hypnózy  - Kurz je určený pro všechny, kteří pracují s lidmi a chtějí jim účinně pomáhat. Seznámí vás jak s autohypnotickými postupy, tak s hypnózou druhých.
 • Hypnozisk – Kurz se zaměřuje na využití hypnózy k dosažení úspěchu v oblasti podnikání a financí. Naučíte se, jak vydělat peníze změnou myšlení.
 • Hypnotriumf – Kurz, který upgraduje váš mozek a myšlení. Díky metodám neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační hypnotické komunikaci se naučíte snadněji překonávat překážky a dosahovat svých cílů.
 • Hypno Koncentrace – Dosáhněte stavu hypnotického soustředění a zrychlete studium či dosahování libovolných cílů s e-programem Hypno Koncentrace.
 • NLP Wow Man –Program pro muže, kteří konečně chtějí ovládnout tajemství, jak zajímavě komunikovat s ženami. Naučíte se jednoduchým principům jak myslet a přitahovat na nejhlubších úrovních. 
 • Sebejistota trvaleSpeciální hypnotická nahrávka a soubor postupů, které Vám pomohou v osobním i profesním životě k zdravé sebejistotě v jakékoli oblasti. Jen hypnóza dokáže rychle překonat roky negativního programování na nízké sebevědomí. 

Snadné učení

 • Bleskové studium a čtení – Kurz, díky kterému 2–3 krát zvýšíte svou rychlost čtení s porozuměním. Seznámíte se s nejúčinnějšími čtecími metodami a absolvujete trénink „fotografické“ paměti.
 • Superpaměť 2 - bleskově – Kurz pro všechny, kteří mají problém s pamětí. Naučíme vás soustředit se a informace si trvale zapamatovat. Superpaměť vás osvobodí od stresu ze zkoušek a pohovorů.
 • Hypnóza pro bleskové studium a čtení – Hypnotické nahrávky, které jsou vyvrcholením mnohaleté praxe Libora Činky ve výcviku strategií rychlého čtení.
 • Autohypnóza pro snadné studium – Unikátní nástroj pro dosažení cílů na základě Ericsonovské hypnózy. Kombinace vysoce účinných postupů autohypnózy je vhodná nejen pro studenty, ale pro všechny, kteří chtějí snížit svůj stres a snáze dosáhnout svých cílů.

Cizí jazyky

 • ABC jazykySnadné a rychle zvládnutelné triky, jak si cizí jazyk zapamatovat trvale bez nudného mechanického opakování. Práce s podvědomím, efektivní využívání funkcí levé a pravé části mozku.

Uklidnění

 • Audiovitamin – Soubor speciálních nahrávek ke stimulaci mozku pro dosažení klidu, úlevy od bolesti, uvolnění před výkonem či ke zlepšení nálady.
 • Ultrameditace – Speciální videomeditace pro harmonizaciklid a soustředění, ale i ke změnám prožívání, včetně změny vnímání času. 

 


KNIHY

Pro zvýšení efektivity našich kurzů vám nabízíme také vybrané publikace o osobním rozvoji, efektivních metodách učení a snadném zvládnutí angličtiny.

V nabídce najdete:

 • bestseller Libora Činky Ovládněte svůj mozek, který odpovídá na všechny otázky o zrychleném učení, moci podvědomí a trénování paměti
 •  jedinečnou knihu anglické gramatiky Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky, která vás anglickou gramatiku naučí snadněji a ve zlomku času oproti klasickým postupům
 •  světově první lentikulární paměťové karty Super Mnemo Senteces, které vás naučí nejsnadnějšímu zapamatování anglických slovíček a sloves díky speciálním mnemo obrazům.

Aktuální nabídku doporučených publikací naleznete v našem e-shopu.