Dvanáctiměsíční sebepoznávací cesta za změnou myšlení a regenerací své duše.

Chcete více rozvinout svoji ženskost? Jak moc byste potřebovala zvýšit sebedůvěru? Ráda byste porozuměla tomu, co se ve Vás děje? Proč prožíváte dané chvíle tak, jak je prožíváte? V kterém časovém modulu žijete – v minulosti, budoucnosti nebo přítomnosti - tady a teď? Hledáte podporu pro svůj rozvoj?

Odpovědi na tyto a další otázky získáte na naší společné cestě sebepoznání.

Dvanáctiměsíční sebepoznávací cestou za změnou myšlení a regenerací své duše Vás provede Pavlína Chocová.

Kompletní program devíti setkání je připraven tak, aby pokryl všechny oblasti, které mají na životní harmonii vliv, a proto ho doporučujeme absolvovat celý. Začněte regeneraci své duše tím, že si dopřejete dostatek času na sebe sama. Čím více témat zpracujete, tím harmoničtější Váš život bude.

 

Moje role ve hře život aneb Kde náš příběh začíná?

Dvoudenní úvodní setkání, na kterém společně zjistíme, kdo skutečně jste. Jaké role hrajete ve svém životě a jaký k nim máte vztah? Odhalíte, v čem Vám to prospívá a v čem Vám to škodí a kudy se máte vydat na cestu k sobě.

 

Oživte a naučte se využívat svou ženskou energii

Zjistíte, zda ve Vás převládá muž nebo žena, co to konkrétně znamená, a jak lze tyto síly v každodenním životě využívat ve svůj prospěch.

 

Čtyři síly v nás

Rozvineme Vaši sebedůvěru, sebeúctu, sebehodnotu, které Vás podpoří při Vaší seberealizaci. Objevíte svoje hodnoty a naučíte se, jak si je nenechat v každodenním životě zadupat.

 

Tajemství ženské krásy a přitažlivosti

Podíváte se na ženskost a krásu z různých úhlů pohledu. Naučíte se rozumět řeči Vašeho těla a jak sladit vnitřní a vnější krásu.

7 tipů pro obnovu vaší energie

Otestujete si, jak účinně ovládat a zklidňovat svou mysl a najdete svůj vlastní způsob regenerace a dobíjení životní energie. Pochopíte, jak sladit obě poloviny mozku tak, aby byly v rovnováze.

Proč mám partnera, kterého mám

Porozumíte rozdílům mužského a ženského vnímání světa, prožívání emocí, chování i tomu, jak spolu tyto světy komunikují. Jaká jsou 3 tajemství úspěšné komunikace mezi mužem a ženou? Jak říci to, co cítím, bez pocitu viny aneb 11 kroků ke svobodě.

Ženy a muži na pracovním poli

Dokáže žena obstát v mužském výkonnostním světě? Jak muži a ženy fungují v práci, a co je pro ně v profesní kariéře důležité. Získáte konkrétní návody, jak lze i ve výkonnostním mužském světě zůstat ženou a nepřijít přitom o svou energii.

„...a byla navždy šťastná” aneb Jak zvládat těžké chvíle

Najdete 3 způsoby, jak se naladit na svou intuici a jak ji rozvíjet a propojit ji se svým ženstvím. Dotvoříte si svůj jedinečný návod k používání „Vaší ženy“ tak, abyste v něm kdykoliv našla kroky, co dělat a jak pokračovat v běžném každodenním životě.

Za co jsem ve svém životě nejvíce vděčná?

Rozhovor s Pavlínou a o Pavlíně, který vznikal po sociální síti. 

Napsali o mně:

S Pavlínou jsem se setkala jen jednou, a to kvůli obavám ze změny profese. Vůbec mi neporadila a kvůli práci se s ní už určitě nikdy nesejdu. Za jednu hodinu se jí totiž podařilo otevřít mi oči tak, že jsem přesně věděla co chci, zbavila se všech pochybností a zaměstnání pro mě přestalo být problémem. Pavlína mi neradila, nepoučovala mě, jen se ptala, a když viděla, jak mi při hledání odpovědí docházejí souvislosti, spokojeně se usmívala. Hledáte-li někoho, kdo vám řekne, co máte dělat, Pavlína není váš člověk. Chcete-li se ale vyznat sami v sobě nebo ve svém životě něco skutečně změnit, jste u Pavlíny na správném místě. Ví přesně, na co a jak se má zeptat, aby prolomila vaše strachy či nerozhodnost a dodala vám odvahu udělat změny. Díky Pavlíně jsem si uvědomila, že dělám práci, která se mnou vůbec neladí a obavy ze změny mi díky ní začaly připadat směšné. Zbavila jsem se strachu, původní práci opustila, a stále se nemůžu nabažit radosti z toho, že konečně dělám to, co mě opravdu baví.

Lucie Němcováspokojená copywriterka a hrdá majitelka textylky.cz

„V průběhu jednoho roku jsem absolvovala několik koučovacích setkání s Pavlínou, při kterých jsme řešily můj vlastní osobní rozvoj. Byla to pro mě skvělá možnost se zastavit v každodenním shonu a uvažovat o koncepčních věcech. Setkání mi pomohla si uvědomit, že se musím soustředit na své priority a pracovat na nich, abych to byla já, kdo řídí můj život. Dále mi pomohla věci, o kterých přemýšlím, jasně pojmenovávat a mluvit o nich nahlas. Ujasnila jsem si, jaký život vlastně chci žít, a co mohu sama ovlivnit. Naplánovala jsem si konkrétní kroky a ty prostě začala dělat. Příjemný přístup koučky - doporučuji vyzkoušet 😊“

Ing. Ivana Poláková Molčanová

S Pavlínkou spolupracuji na tématech osobního rozvoje již delší dobu a jedná se vždy o tu nejlepší pomoc, kterou mohu dostat. Dokáže se velice rychle vcítit do problému a naprosto skvěle mě dovede k příčině, kterou společně odstraníme jako mávnutím kouzelného proutku. Výsledky se dostavují okamžitě. Nastupuje nejen úžasný osvobozující pocit, ale postupem času pak vnímám obrovské změny ve svém životě. Navíc je Pavlínka skvělá koučka a k tomu moudrá a chápavá žena, na kterou se mohu kdykoli obrátit. Práci s ní mohu jedině doporučit.

Katka Kitlerováoffice manager

1/9 Moje role ve hře život aneb Kde náš příběh začíná?

Děje se vám opakovaně v životě něco, co nechcete? Nikdo jiný než Vy to nezmění. Seznámíte se s tím, jak moc skutečně máte ve svých rukách svůj vlastní život. Pochopíte, proč se Vám děje to, co se Vám v životě děje – z pohledu vašich životních rolí. Odnesete si konkrétní kroky jak naplno svoje role žít, abyste ve Vašem životě byla šťastná a sama za sebe.

Kdo jsem? ­­Jak se vnímám jako žena? Jsem šťastná, tak jak dnes jsem? Co mi chybí? Co bych chtěla změnit? Jaký je můj příběh? Věřím, že odpovědi nejen na tyto otázky Vás o krok přiblíží k naplnění Vaší ženské duše.

Mozek ve službách komunikace – Podíváte se na to, jak funguje vzorec MYŠLENKA – EMOCE – CHOVÁNÍ a jak ho ovládnout tak, aby Vám byl ku prospěchu.

Rodina: místo, kde začíná náš příběh – Zjistíte, jaké vzorce a přesvědčení si přinášíme z původní rodiny, jak je rozpoznat a uvědomit si je. Možná jste již někdy zaslechla něco na způsob „Narozeniny se nijak zvlášť neslaví, “ nebo „Doma vždy o penězích rozhodovala máma.“ Chcete mít možnost se svobodně rozhodnout vykročit jinou cestou? A jak naše návyky skloubit se vzorci partnera?

Co je to skutečně láska? A znáte její podoby?

Role, hodnoty, přesvědčení, chování – to jsou 4 klíčové úrovně ovlivňující Váš život. Poznáte stereotypy ženského chování, a to nejen v odrazu při výchově dětí či v partnerském vztahu, ale především k sobě samé.

Moje role ve hře život je dvoudenní úvodní setkání, na kterém společně zjistíme, kdo skutečně jste a porozumíme své vlastní cestě od dívky k ženě.

 

 

2/9 Oživte a naučte se využívat svou ženskou energii

Sukně nebo kalhoty? Skutečně je to tak jednoduché? Vnitřní muž a vnitřní žena – dvě postavy, které žijí uvnitř každé z nás. Jaký je vztah mezi nimi? Jsou v rovnováze, nebo některá dominuje? Odhalíte, zda ve Vás převládá mužský nebo ženský princip, a co to pro Vás znamená. Zjistíte, jak na tom Vaše vnitřní žena a vnitřní muž jsou, poznáte jejich potřeby a přání a jak je rozvíjet a vyvažovat. Naučíte se jak tyto síly vnímat a využívat ve svůj prospěch. Porozumíte svému aktuálnímu nastavení a poznáte jak vyrovnávat a pečovat o sílu mysli a cit srdce.

Existuje rozdíl mezi mužským a ženským mozkem? Společně si osvojíme způsoby jak zharmonizovat pravou a levou mozkovou hemisféru a jejich vliv na naše tělo.

Objevíte své vnitřní dítě jako zástupce Vaší emoční a citové složky, přirozené a ničím neomezené spontánní radosti ze života.

Jste spíše silná a samostatná, nebo klidná, uvolněná a jemná? Jakou ženou chcete být? Jak oživit a posilovat jemnou ženskou energii? Společně zjistíme, jak na to.

 

3/ 9  Čtyři síly v nás

Třetí krok k regeneraci Vaší duše sebou přinese Čtyři síly v nás, těmi jsou sebedůvěra, sebeúcta, sebehodnocení a seberealizace. Poukážeme si na to, jak tyto 4 síly ovlivňují náš život a jak s nimi být v souladu.

Jak rozpoznat a přerušit škodlivá schémata v chování, kterými si snižujete svoji sebedůvěru? Setkáte se s cestami, kterými si ji můžete vytvořit a nechat zdravě růst. Osvojíte si praktické techniky pro postupné zvyšování sebevědomí a vysoké sebehodnocení. Poradíme Vám jak zvládnout a rozpouštět své strachy a pochybnosti.

Jaká vnitřní omezení a přesvědčení nám vytváří překážky pro vnímání svých skutečných hodnot a jak s nimi zatočit? Najdete oblasti, které vás baví, co děláte dobře, o čem sníte. Společně objevíme Vaši vlastní hodnotu a dozvíte se jak ji žít v každodenním životě.

Všímáte si, jak svými představami a chováním k sobě samým určujete, jak vás vidí, vnímají a chovají se k vám druzí? Chceme po ostatních, aby nás brali takové, jaké jsme. Máme ale stejnou měrou rády samy sebe také? Naučíte se jak si vážit sama sebe a vnímat se jako úžasnou ženu, jak se nebrat příliš vážně a jak žít v souladu s tím, kdo jste.

 

4/ 9  Tajemství ženské krásy a přitažlivosti

Jak zvýšit své osobní kouzlo a zjistit, co dělá ženu ženou? Jak být osobitá a nesplývat s okolím a jak objevit svou jedinečnost a přijmout, že každá žena je krásná? Získáte klíč k tomu jak rozvíjet svoji vlastní ženskost a přitažlivost. Odhalíme společně, co je skutečná krása a jak sladit vnitřní a vnější krásu.

Co sdělujeme lidem v naší blízkosti svým vzhledem, gestikulací a hlasem? Naučíte se jak upoutat pozornost svými gesty a jak je využít ve svůj prospěch. Setkání o ženskosti a kráse Vám přinese nový pohled na sebe samou a svou krásu. Porozumíte řeči svého těla a tomu, jak ji vědomě využívat ve vztahu k sobě i svému okolí.

Najdete principy působení barev a vytvoříte si možnosti, které barvy kombinovat a oblékat si pro posílení své vnitřní i vnější krásy + Vás čeká 5 profesionálních tipů pro skvělý make-up v praxi – naučíte se jak pomocí líčení podtrhnout a vyzdvihnout své přednosti.

Nemine Vás ani procházka historií vnímání ženské krásy, projdeme si i proměnu ženy a krásy v průběhu jejího vlastního života.

 

5/ 9  7 tipů pro obnovu vaší energie

aneb Jak být stále vitální a jak regenerovat své tělo i mysl

Co by Vám přineslo porozumění významu energie ve Vašem životě? Jaké je tajemství životní energie, a proč s ní pracovat? Dozvíte se, jaké jsou základní energetické zdroje a pochopíte princip pentagramu – 5 druhů energie. Prakticky si osvojíte mnohé způsoby jak se uvolnit a načerpat energii i za rušného pracovního dne či za pochmurného deště. A najdete si ty, které s Vámi nejvíc ladí a jsou Vám ku prospěchu.

Prožijete si mimo jiné :

  • Mandaly – jsou prostředkem ke koncentraci a zklidnění
  • Hathajógu jako jedinečné spojení mužského a ženského principu do jednoho harmonického celku
  • Vnímání dechu jako základního zdroje životního elánu a koncentrace
  • Tón a rytmus čaker – posvítíme si na čakry ve světle moderní fyziky a naučíte se je za pomoci hudby ladit
  • Kouzlo nadhledu – zjistíte, proč je životní nadhled tak důležitý, a jak ho můžeme využívat pro regeneraci svých sil
  • Sílu symbolického daru – poznáte jak dostat do rovnováhy proces dávání a přijímání 

 

6/ 9  Proč mám partnera, kterého mám

Proč muže rozčiluje, když se žena ptá, jestli ji má rád? Jakým jazykem lásky mluvíte? A co ženy říkají a muži vlastně slyší? Cílem tohoto setkání bude poznat a pochopit rozdíly v mužském a ženském prožívání, chování a komunikaci. Vydáte se do dvou rozdílných světů – mužů a žen a poznáte jejich základní esence a odhalíte 3 tajemství úspěšné komunikace mezi mužem a ženou.

Zajímá Vás, jaké jsou základní vzorce, kterými si přitahujeme určité typy partnerů stále dokola a dokola? Čím to, že Vás někteří muži přitahují a čím to, že Vám časem začnou někdy i nesnesitelně „lézt na nervy“?

V šestém setkání se dozvíte 6 nejčastějších chyb, kterých se ve vztahu dopouštíme. Zároveň Vám předáme návody a tipy, jak se jim vyhnout. Uvědomíte si, koho všeho si promítáte do svého vztahu, a jak to ovlivňuje Vaše chování.

Možná jste se již ve svém životě slyšela prohlášení typu „Jestli mne miluješ, tak to uděláš…“ Získáte uvědomění toho, co je to podmínečná láska, kam může vést a naučíte se, jak z toho ven. Budete schopni rozpoznat manipulaci a vědět, jak se jí bránit. Na konci zvládnete 11 kroků ke svobodě aneb způsoby jak říci to, co cítíte, bez pocitu viny. 

 

7 / 9  Kde jsi můj princi?

Každá z nás hluboce touží po nalezení toho pravého – prince našich snů. Každá jsme jedinečná, a proto i princ každé z nás bude jiný. Ale jak najít svůj ideál? Na, pro některé z vás magickém, sedmém setkání se Vám dostane uvědomění toho, co je pro Vás ideál a jak jej mít ve svém životě. Budeme si společně hrát s otázkami: "Jak podle Vás vypadá ten Váš princ na bílém koni?" "Jaké má vlastnosti?" "Co byste od něj rády slyšely?" "Co by měl dělat?"

Ptáte se: „Co se se mnou děje, když se v novém vztahu po čase chovám stejně jako v tom předchozím?“ Vztah se vyvíjí. A jak? I to bude náplní našeho společně stráveného času. Dozvíte se o jednotlivých etapách vývoje vztahu od zamilovanosti k současnosti. Zároveň odhalíte, jak si stávající vztah udržet a přiblížit jej k ideálu, tak abyste v něm mohla být za sebe šťastná (nejen „Já“). Pochopíte, jak vytvořit a udržet vzájemné prožívání lásky a štěstí. Čeká na nás 8 základních pravidel komunikace při řešení problémů.

Dále odhalíte, co dělat, když se Váš stávající vztah nerozvíjí, když jste na rozcestí a nevíte, co s tím. Některé z Vás hledají cestu dovnitř vztahu, některé z něj ven. Provedu Vás i okolnostmi rozchodů. A Vy zjistíte třeba, jak ze vztahu odejít a zůstat při tom bez pocitu viny.

 

8 / 9  Ženy a muži na pracovním poli

Zajímá Vás, jak přesvědčit sebejisté muže, že rada od ženy jim může být přínosem? Osmé setkání Vám přinese odpovědi na tuto i na mnoho dalších otázek.

Ženy ve výkonovém světě – dnes již nic takového není tabu. Naopak. Žena obohacuje pracovní pole o intuicí, schopnost spolupráce a tvořivost.

Poznáte, jak muži a ženy, rozdílně postupují k řešení problémů, zvládají stresové situace a vnímají úspěch či neúspěch. Pochopíte, jak do pracovního života zasahuje Váš vnitřní muž a Vaše vnitřní žena, co rozdílného v práci potřebují, aby byli úspěšní a v radosti. Objevíte, jak přepínat mezi jednotlivými styly mužského a ženského přístupu a jak je využívat pro svůj klid a radost z práce. Naučíte se, jednoduše řečeno, jak nebýt chlapem v sukních – jak vnést srdce a cítění do výkonového světa a při tom zůstat přirozeně svá.

Podíváme se na roli ženy v pracovním prostředí. A Vy odhalíte, jak zůstat v pohodě a nepřicházet ve výkonovém světě z dlouhodobého pohledu o energii. Dozvíte se, jak minimalizovat konflikty a stresy s muži. Najdete si, jak přizpůsobovat svůj styl jednání konkrétním pracovním situacím. Také jak si hýčkat pracovní vztahy založené na respektu, ohleduplnosti a důvěře.

 

9/ 9  „...a byla navždy šťastná” aneb Jak zvládat těžké chvíle

Jak moc se cítíte ve své ženě naplněná a souzníte s ní? Jak moc žijete skutečností, že šťastný partnerský a rodinný život začíná uvnitř spokojené a naplněné ženy?

Poslední setkání bude o dotváření si Vašeho jedinečného návodu k používání Vaší ženy, v němž najdete kroky, co dělat a jak pokračovat, i když zrovna obloha Vašeho života na chvíli potemněla.

Naučíte se, jak si pouštět do života více a více magických zážitků a udržet si ve svém životě to, co si přejete – poznáte tajemství toho, jak plně žít a prožívat svoje sny a přání. Také se setkáte a osvojíte si 3 způsoby, jak se naladit na svou intuici a jak ji rozvíjet a propojit ji se svým ženstvím. Projdete si technikami, jak si i v těžkých situacích udržet nadhled a uchránit si svoji energii a ujasníte si, kterou cestou v životě dál půjdete, aby Vaše ženská duše byla spokojená, naplněná láskou a vědomím sama sebe.

Ohlédnete se a poznáte, jak moc rozumíte tomu, co se ve vašem životě děje a jak je Vaše ženská duše zregenerovaná. A vykročíte do dalších dnů…..

 

Chtěla bych bližší informace ke kurzu.
Jmenuji se Pavlína Chocová a jsem lektorka prožitkových seminářů, koučka a autorka projektu „9 unikátních kroků k regeneraci ženské duše“ a provázím ženy i muže na cestě za šťastným a naplněným životem – na cestě za sebepoznáním.

Vystudovala jsem pedagogiku a od roku 1999 se věnuji vzdělávání dospělých, vedu tréninky ve firmách, i pro několik vzdělávacích společností, a od roku 2013 pracuji s klienty i v rámci individuálních koučinků.

V roce 2008 nastal v mém životě velký zlom. S tehdejším manželem jsme se dohodli, že půjdeme každý svojí cestou a nadále budeme už jenom střídavě pečovat o naše dva syny. Měla jsem pocit, že se mi hroutí svět. A do toho mi mé okolí říkalo, co bych měla a neměla dělat. Chyběla mi sebedůvěra, nevěřila jsem, že budu někdy mít nový vztah, cítila jsem, že nejsem dost hezká a další nesmysly. Potom jsem si ale řekla, že nejdříve ten svůj příběh potřebuji rozmotat, porozumět sama sobě, pochopit, proč se všechno stalo a naučit se BÝT sama se sebou v radosti, lásce a pohodě. Být šťastná jen tak, pocítit jakou ženou chci být, mít ráda sama sebe, vyléčit svoje zraněné srdce a až potom otevřít své srdce novému vztahu.

Dnes mám skutečně naplněný život se vším všudy. Vím, kdo jsem, co mě naplňuje a kde jsou mé zdroje. A je mi se sebou nádherně. To, co mě nesmírně baví, je propojování a vyrovnávání obou světů – racionálního a emočního. Uvědomění si, kdo ve mně to teď mluví a jedná. A i když není každý den naplněný radostí a štěstím, dokážu se na něj podívat s nadhledem a vnitřním klidem.

Před rokem se jako odpověď pro ženy, se kterými jsem pracovala individuálně, zrodila myšlenka vložit všechny svoje dlouholeté dosavadní zkušenosti lektorky, a moje prožitky jako ženy, do společných setkávání. A vznikl projekt „9 unikátních kroků k regeneraci ženské duše“. Věřím, že pomůže ženám poznat samy sebe. Věřím, že naučí dávat lásku sobě, aby ji potom mohly dávat jiným, a že si uvědomí jak najít cestu pro tu SVOJI ŽENU a že to vše potřebuje čas.