Za co jsem ve svém životě nejvíce vděčná?

Rozhovor s Pavlínou a o Pavlíně, který vznikal po sociální síti. Zpovídanou byla Pavlína Chocová, autorka nového projektu pro ženy – 9 unikátních kroků k regeneraci ženské duše. Když jsem poprvé zaslechla o tvých plánech vytvořit projekt pro ženy vyvolalo mi to v mysli svobodu. Znám tě už nějaký pátek a jsi mi velkou inspirací,...

Libor slaví narozeniny

Libor 8. března slaví a my budeme slavit s ním. Již nyní se registrujte na jeho narozeninovou stránku a můžete rozbalovat dárky.

Mapy pro inteligenci a úspěch 2 – pokračování

Máme pro vás pokračování článku Mapy pro inteligenci a úspěch – geniálně jednoduché a jednoduše geniální. Další díl o myšlenkových mapách si můžete přečíst v novém článku Libora Činkynebo se můžete zúčastnit tréninkového kurzu.

Co je to mapování myšlenek a proč je tak účinné?

Pokud se vzděláváte, chystáte se na jakékoli veřejné vystoupení, plánujete jakoukoli událost, rozhodujete se o podnikání, myšlenkové mapy Vám pomohou více, než cokoli jiného. Více o myšlenkových mapách si můžete přečíst v novém článku Libora Činky nebo se můžete zúčastnit tréninkového kurzu.

Jsme tu s Vámi krásných 15 let

Většina teenagerů se na své 15. narozeniny těší. Těší se, až budou v ruce dřímat svoji první občanku a mít pocit, že jsou dospělí. My sice občanku v ruce držet nemusíme a náš tým dospělosti dosáhl již před mnoha lety, ale i tak si zasloužíme to společně oslavit. A jakých bylo těch uplynulých 15 let,...

Jak snadno a příjemně přestat kouřit

Nový článek Jak snadno a příjemně přestat kouřit najdete již nyní na Liborově blogu.

Umění ziskové prezentace

Jak skvěle prezentovat, zaujmout posluchače a udržet si jejich pozornost až do konce? Jak se zbavit trémy a prezentaci si užít?

Připravili jsme pro Vás sérii workshopů a přednášek

Připravili jsme pro Vás sérii workshopů a přednášek např.na téma odvykání kouření, tvorba myšlenkových map nebo realizace webinářů. Těší se na Vás Libor Činka a noví lektoři .

NOVINKA – Přednášky

Připravili jsme pro Vás přednášky na téma odvykání kouření a tvoření myšlenkových map. Více na kurzy – osobní rozvoj

Rozšiřujeme prostory

Zvětšili jsme pro Vás učebnu na krásných 70 m2 a velikost prostoru ocenili již první účastníci kurzu Angličtina s hypnózou.