ANGLIČTINA S HYPNÓZOU PRO MÍRNĚ POKROČILÉ

ah2Po tomto kurzu mnozí z Vás již nebudou potřebovat více.

Budete suverénně komunikovat, klást otázky i rychle odpovídat.

Pro všechny, kteří se chtějí naučit myslet a mluvit v cizím jazyce za pár hodin lépe než jindy za rok. Pro ty, kteří mají slovní zásobu *, ale bojí se hovořit a chtějí překonat strach z chybování. Pro ty, kteří se chtějí bez problémů domluvit v každodenních situacích.

Kurz je naprosto ojedinělý, protože výuku připravují specialisté v psychologii, sugestologii, neuro-lingvistiky a superpaměti. Kurz podobný tomuto jinde nenaleznete.

 

Budete hovořit na témata:

 • seznámení - představení sebe i ostatních
 • charakteristika osob
 • telefonní rozhovory - domluva schůzky
 • nákupy, obchody, oblečení
 • v hotelu
 • restaurace, jídlo
 • rozvíjení slovní zásoby z okruhů představených v Angličtina s hypnózou I.

Vyzrajete na gramatiku:

 • minulý čas – otázka, zápor, další nepravidelná slovesa 
 • předpřítomný čas – základy užití, otázka, zápor 
 • would, should, could + infinitiv přítomný 
 • vyjádření budoucnosti pomocí WILL a GOING TO 
 • podmínkové věty reálné 
 • tipy a triky na trvalé zapamatování obtížných gramatických jevů 
 • předložky a mnoho dalšího zábavnou formou 

*) Předpokládané vstupní znalosti pro přihlášení do této úrovně:

Slovní zásoba cca 800 - 1000 slov, základní znalost o tvoření přítomného, minulého a budoucího času. V případě, že uvedené předpoklady splňujete, není třeba začínat již kurzem Angličtina s hypnózou I.

BONUS - přístup k nahrávkám v e-learningové výukové platformě My Kajabi.

VAROVÁNÍ !!!

Kurz je veden takovou formou, že někteří účastnící během 3 - 5 dne prožijí akutní vztek na předchozí učitele a tvůrce učebnic, kteří je připravili o desítky i stovky hodin života. Nedoporučujeme proto účast těm, kteří si chtějí udržet iluzi, že chyba je v nich a že nemají talent na jazyky. Zážitky z kurzu totiž mohou vést k takovým změnám v myšlení, že začnete myslet nadprůměrně inteligentně.

Více o metodě se můžete dozvědět například ve volně šiřitelné eKnize Superpaměť 1

POKUD MÁTE POCHYBNOSTI O VAŠICH VSTUPNÍCH ZNALOSTECH A NEVÍTE,NA KTEROU ÚROVEŇ KURZU ANGLIČTINY SE PŘIHLÁSIT, MŮŽETE KONTAKTOVAT LEKTORKU CINDY

Pozn. Kurz je určen pro osoby s věkovou hranicí nad 15+

Skvělý zážitek! Učení metodikou propracovanou do detailu, plnou aktivit, které nenudí, ale pomáhají udržet pozornost, fixovat nové znalosti a vůbec... Jsem ráda, že jsem poznala Cindy a její styl učení. Odjíždím nabitá, s chutí pokračovat ve zlepšování své angličtiny. Díky

Milá Cindy, moc děkuji za úžasný kurz, který jsi pro nás se 100% nasazením 7 dnů v kuse lektorovala. Vynikající metodika, promyšlená do nejmenších detailů se skutečným přínosem pro účastníky. Oceňuji tvůj skvělý přístup, znalosti i přehled (historie, souvislosti...),Je mi líto, že jsem kurz neabsolvoval před 30 lety, a že se tímto přístupem neučí na českých školách všechny děti. Moc díky.

Petr Pavlásek

Chtěla bych poděkovat Cindy, je skvělá, velmi precizní, pozorná, trpělivá a v každém okamžiku přítomná. Jsem velmi nadšená z tohoto kurzu a teď již věřím, že se skutečně domluvím anglicky plynule. Jsem nadšená z přátel, které jsem tu potkala, jako bychom byli všichni na společné vlně.Nedovedu si představit jinou, tak intenzivní a rychlou metodu učení. Děkuji Liborovi Činkovi, tento týden určitě nebyl ztracený.

Zuzana Zieglerová

Napadlo mne, že jsme jako v mateřské školce (což bylo velice pozitivní). Myslím tím prostředí i následně výuku. Nemusela jsem se dívat na hodiny a čekat, kdy už to skončí. Necítila jsem se pod tlakem, když jsem měla odpovídat nebo reagovat.

Připadala jsem si jako blbec, ale to není vina kurzu, ale moje. Jsem ráda, že jsem to nevzdala hned po prvním dnu. Škoda, že jsem se angličtinu neučila hned po prvním kurzu, mohla jsem být dál a více si to užít. Snad to teď napravím. Přes ten pocit, který jsem měla, hodnotím kurz kladně a věřím, že mě posunul dále.