Osvobození od cigaret
s hypnoterapeutem Liborem Činkou

Cyklus 3 navazujících setkání s demonstrací hypnózy.

icon-03

Chcete skutečně přestat kouřit? Chcete se vyhnout ztloustnutí poté, co přestanete kouřit? Přestali jste kouřit a znovu jste začali, protože si říkáte, že máte slabou vůli? Chcete se vyhnout nepříjemným abstinenčním příznakům? Pokud opravdu toužíte zanechat cigarety kdesi daleko v historii, přijďte získat nejen terapeutické zkušenosti a důležité informace, ale také zažít si hypnózu, která Vám umožní omezit kouření cigaret předtím, než definitivně zmizí z Vašeho života. 

Cyklus je vhodný jak pro jednotlivce, tak i pro partnery a blízké, kteří se vzájemně chtějí podpořit na cestě k osvobození od cigaret. Pochopíte, proč se Vám doposud nedařilo, přestanete si vyčítat selhání, která musela nastat z důvodu polovičatých a zcela nefunkčních metod. Zažijete profesionální pomoc od hypnoterapeuta, který je školen světovými špičkami na vytváření změn a dosahování cílů. Začnete vnímat to, co Vám doposud chybělo. Vaše smysly začnou fungovat komplexněji a Vaše zdraví se začne zlepšovat. Získáte myšlenkový upgrade nejvyšší světové třídy.

Protože kouření cigaret patří mezi zákeřné „časožrouty“ nejen života, ale snižuje také produktivitu práce o cca 5 i více hodin týdně, je tato série vhodná i pro zaměstnance.

Skupinová setkání budeme natáčet na kameru (záznam bude upraven, tváře rozostřeny).
Účastníci obdrží speciální nahrávku.