Osvobození od cigaret II. - s hypnoterapeutem Liborem Činkou

icon-03

Pokračování navazující na úvodní část Vám kromě dalších postupů přinese další prohloubené hypnotické zážitky. Díky mezidobí mezi setkáními budeme sdílet zkušenosti a vytvářet další strategie, které Vás nejen dále posunou na cestě k cíli, ale budou pro Vás poslední tečkou za cigaretami. Podíváme se na stupnici rozhodující o tom, jak rychle dosáhnete úspěchu. Dostanete autohypnotický program, který budete moci sami kdykoli používat.

 

Připravujeme celkem 3 přednášky s demonstrací hypnózy. Jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro partnery a blízké, kteří se vzájemně chtějí podpořit na cestě k osvobození od cigaret. Pochopíte, proč se Vám doposud nedařilo, přestanete si vyčítat selhání, která musela nastat z důvodu polovičatých a zcela nefunkčních metod. Zažijete profesionální pomoc od hypnoterapeuta, který je školen světovými špičkami na vytváření změn a dosahování cílů. Začnete vnímat to, co Vám doposud chybělo. Vaše smysly začnou fungovat komplexněji a Vaše zdraví se začne zlepšovat. Získáte myšlenkový upgrade nejvyšší světové třídy.

Protože kouření cigaret patří mezi zákeřné „časožrouty“ nejen života, ale snižuje také produktivitu práce o cca 5 i více hodin týdně, je tato série vhodná i pro zaměstnance.

Skupinová setkání budeme natáčet na kameru, proto je cena 700,-Kč za jednu přednášku (celkem 2100,-Kč za 7 hodin namísto 4500,-Kč za 3 x 90 minut individuální hypnoterapie).
Účastníci všech tří přednášek obdrží speciální nahrávku.

Reference, postřehy účastníků, foto, doprovodné informace

terapeut Libor Činka