Garantujeme Vám rychlé a trvalé učení

Již sedmnáct let se věnujeme metodám zrychleného učení, které s úspěchem využíváme nejen při výuce angličtiny. Díky vysoké odbornosti našich lektorů v oblasti výzkumu mozku a paměti, garantujeme našim klientům při učení tří až pětinásobnou úsporu času. Výjimkou ale není ani desetinásobné zrychlení.

Efektivita týdenního sugestopedického kurzu překonává roční kurz vedený klasickými metodami. Jak říká náš vedoucí trenér, psychoterapeut a kouč, Libor Činka: „Ve škole nás učili všechno možné, jen ne to, jak se máme učit“. Klasické učební metody jsou neefektivní a dávno překonané, protože nepracují s psychologií učení a nejnovějšími vědeckými poznatky.

Na základě vlastních úspěchů v mezinárodních soutěžích paměti vytvořil Libor Činka metodiku učení, která garantuje trvalé zapamatování a je prověřena letitou praxí v našich kurzech. Propojením poznatků moderní psychologie, neurologie a neuro-lingvistického programování tak vznikla celá řada originálních kurzů, jako jsou:

Rychlým učením k trvalému úspěchu

V e-shopu nabízíme navíc řadu unikátních e-programů, zaměřených na optimalizaci úspěchu:

Naše centrum je spolehlivým a úspěšným průvodcem nejen těm, kteří chtějí své úsilí vynakládat efektivně a svých cílů dosáhnout rychleji, ale i těm, kteří chtějí překonat zábrany a učit se bez zbytečného stresu a s radostí.

Úspěšnost našich metod podporujeme řadou produktů, o jejichž kvalitě jsme přesvědčeni a na které máme spokojené ohlasy mnoha klientů. Protože našim cílem je maximálně Vám usnadnit učení, kritériem pro zařazení produktu do našeho e-shopu je vždy pouze jeho kvalita a účinnost.

Kromě kurzů, pomůcek a e-programů si můžete objednat také individuální konzultace s Liborem Činkou a to včetně hypnoterapeutické pomoci.