JSME TU S VÁMI KRÁSNÝCH 15 LET

Děkujeme

V březnu slavíme 15 let  založení firmy CETROS, s.r.o.

Co Vám to přinese?

Chystáme pro Vás slevy na e-programy, kurzy, knihy, ale i speciální akce a novinky!

Nabídky budou časově omezené a Vy můžete patřit mezi první, které budeme informovat.

 

Vložte Váš e-mail, ať víte o všem, co se tento měsíc bude dít.

0
absolventů Anglicky fantasticky
0
účastníků kurzů osobního rozvoje
0
účastníků týdenních kurzů angličtiny
0
majitelů programu Tvůrce osudu
0
vlastníků e-programu Jak vydělat peníze
0
držitelů licence prvního
e-programu Superpaměť 2

Jak to všechno začalo ...

Většina teenagerů se na své 15. narozeniny těší. Těší se, až budou v ruce třímat svoji první občanku a mít pocit, že jsou dospělí. My sice občanku v ruce držet nemusíme a náš tým dospělosti dosáhl již před mnoha lety, ale i tak si zasloužíme to společně oslavit.

A jakých bylo těch uplynulých 15 let, kdy jsme Liborovo podnikání přeměnili na firmu a založili CETROS – Celostní trénink osobnosti?

Když bloudím ve vzpomínkách do roku 2001, tak musím říct, že začátky byly v mnoha ohledech těžké. Měli jsme sny, představy, vize, ale chyběly nám finanční prostředky. Přesto jsme začali pořádat intenzivní jazykové kurzy. Libor chtěl předávat nadšení, které si z výcviků v cizině přivážel, dál.

Na vlastní učebnu nám však chyběly finance, takže naše výuka začínala v pronajatých prostorech. Moc jsme si však přáli zařídit vlastní učebnu, byť v pronájmu, ale vlastní. Místnost, kde nebude nic připomínat školní třídu, s pohodlnými křesly, obrázky a volným prostorem na studium hrou.

 

Na léto roku 2002 ani jeden z nás moc rád nevzpomíná. Všichni jsme prošli zkouškou, ale dnes si troufnu říct, že jsme obstáli. Povodeň, která tenkrát zasáhla Českou republiku, se nevyhla ani Praze, ani nám. Týden, kdy do Prahy povodeň vtrhla, byl hrozný. Psychicky náročný nejen pro mě s Liborem, ale i pro naše lektorky a účastníky tří současně běžících kurzů. Přesouvání kurzů do náhradních prostor a následná likvidace toho, co zbylo v kanceláři, jsou nezapomenutelné. Nedávno jsem našla fotografie, kde sušíme knihy, které jsme se snažili zachránit, a které nakonec skončily v kontejneru. Stejně jako vše ostatní, co v kanceláři zůstalo.Kanceláře v dolní části Libně pro nás zůstaly už navždy zavřené.  Ale bylo nutné jít dál, a tak jsme se na podzim roku 2002 přestěhovali do Výzkumného ústavu Běchovice, kde jsme s radostí otevřeli naši první učebnu.

Běchovice se staly naším domovem na celé dva roky. Cestování tam ale bylo pro nás i pro naše klienty náročné, a tak jsme nakonec přijali nabídku od našich kolegů a učebnu jsme dočasně přestěhovali na konci roku 2004 do prostor na Praze 7. Věděli jsme však, že toto je jen dočasná stanice a musíme intenzivně hledat prostor, který bude natrvalo náš. Jaro roku 2005 bylo ve znamení hledání, které se nakonec vyplatilo, a my se stěhovali opět do Libně, ale tentokrát dál od vody. Místo, kde jsme zakotvili, je naším přístavem již 10 let.

DSC_5961_FotorZa tu dobu se toho i na tomto místě hodně změnilo - 4x jsme zvětšovali a přesouvali naši učebnu. Poslední rekonstrukce proběhla v lednu tohoto roku, takže dnes Vás potkáváme v učebně, která má krásných 70 m2,. Lektoři při její kolaudaci s údivem pronesli: „Jak je vůbec možné, že jsme zvládli učit v tak malé místnosti?” A to měla předchozí učebna jen o 20 m2 méně :-)!

Za těch 15 let se technologie posunuly závratnou rychlostí vpřed, a tak jsme i my, jako spousta dalších českých firem, spustili náš první e-shop a začali vše evidovat pomocí technologií..

S naším původním e-shopem jsme si vystačili celých dlouhých 10 let, ale bylo nutné udělat změnu, a tak v roce 2015 dostal náš e-shop zcela nový kabát. A nejen on. Redesingnem prošly i naše další webové stránky a mohli jste nás začít sledovat i na sociálních sítích.

V roce 2002 se Libor rozhodl vydat svůj první e-book. Tím úplně prvním bylo pdf Superpaměť 1, který rozdával klientům zdarma, o pár měsíců později byla na světě Superpaměť 2. V té době to v Česku bylo zcela unikátní a ojedinělé, i když ve světě se to e-booky už hemžilo. Dnes už má svůj e-book kde kdo. Když jsme nyní procházeli historii a veškerou evidenci, dopracovali jsme se k tomu, že dnes už máme víc jak 2000 vlastníků tohoto prvního e-booku, který se postupně transformoval do e-programu. Výhodou všech našich e-programů je, že je máte napořád, kdykoli se k nim můžete vrátit a znovu si oživit, co potřebujete. Dnes nabízíme v e-shopu celkem 10 e-programů a další otevíráme jen při speciálních příležitostech. Stále na sobě pracujeme, vylepšujeme stávající produkty a tvoříme nové.

2013_TOO_Cetros_58Naše knižní prvotina byla v roce 2009 Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky, 2. vydání jsme vydali v minulém roce a jsme na to pyšní, protože během podzimu 2015 jsme odeslali 5000 knih.


Chceme dávat víc a jít neustále dál. Proto se Libor rozhodl, že vytvoří zcela unikátní projekt Anglicky fantasticky, do kterého jsme přenesli část z toho, co Vás učíme v týdenních kurzech. Světlo světa Anglicky fantasticky spatřilo v roce 2013. Do dnešního dne prošlo tímto programem skoro 3000 klientů. V budoucnu chceme tento projekt dále rozšiřovat a pilovat do dokonalosti, abyste z něj mohli i nadále získávat více a více.

Na co mohu být pyšná? Na skvělý tým lektorů, kteří na sobě neustále pracují a zdokonalují se. Na Libora, který chce jít stále dál a nechce se spokojit jen s tím, co je, a co doposud vytvořil. Na Veroniku, naší „pravou ruku“, která vše zařídí a trpělivě odpovídá na všechny dotazy a že jich někdy je :).

A co bude dál? Plánů máme mnoho. Jedním z těch hlavních je dál posouvat výuku angličtiny, a rozšířit ji pro další věkovou kategorii. Už nás nebaví neustále poslouchat nářky teenagerů a jejich rodičů, že je angličtina nebaví, že se pořád jen učí gramatiku a málo mluví. Je to pro nás pořádná výzva obstát u dnešních „puberťáků“ a strhnout je k nadšení. Této výzvě chceme čelit již v květnu tohoto roku a rádi bychom navázali letními kampy.

I Libor má své přání a svoji výzvu pro tento rok, a to uvést v život Anglicky fantasticky 2, nutí ho k tomu ohromující ohlasy absolventů, kterým odolával dlouhé dva roky.

A do třetice bychom rádi v letošním roce provedli převod všech našich e-produktů na novou platformu Kajabi. Nové Kajabi je inovované, nabízí řadu nových věcí a je uživatelsky velmi příjemné. I zde nás čeká hodně práce, ale věříme, že na konci bude výsledek, který bude přínosem i pro Vás, naše klienty.

A co bychom si mohli popřát na závěr?

  • Přála bych nám hodně nových a přínosných nápadů, kterým vdechneme život.

  • Přála bych nám, abychom obstáli ve výzvách a nejen v těch letošních, ale i těch budoucích.

  • Přeji si, aby mě stále obklopoval kvalitní tým lidí, pro který jste důležití Vy, naši klienti.

  • Přeji nám stále spokojené klienty.

 

Děkujeme, že tu s Vámi můžeme být již 15 let na živo i online!

 Dana Činková, jednatelka společnosti

Máte nějaké dotazy ?

Napište nám na kancelar@cetros.cz nebo volejte na +420 775 55 20 99

Jsme tu pro Vás, rádi Vám pomůžeme.